HAKKIMIZDA

Huzur Kumlama Makinaları olarak 25 yıllık tecrübe ve servis birikimimizle; çevreye saygılı, işletme maliyeti düşük, yüksek verimle çalışan kumlama makinaları üretiyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre özel amaçlar için özel tasarladığımız kumlama makinaları bugün sahip olduğumuz büyük çeşitlilik ve derin tecrübemizin kaynağıdır. Makinalarımız programlanabilir özellikleri ve tasarımlarında gösterilen özen ile çalışanların işlerini daha az zamanda ve daha kolay yapmalarına imkan verirken, müşterilerimizin işlerini hızlandırıyor, maliyetlerini düşürüyor.

Türkiye’de ilk çift granüllü kumlama makinasını 2014 yılında müşterilerimizin hizmetine sunduk. Malzemeye göre ince ya da kalın kum kullanılması gerektiği durumlarda, tek tuşla değişime cevap veren 15 tonluk askı kapasitesine sahip kumlama makinamız, sektörümüzde büyük takdir topladı. Yine paslanmaz çelik granüllü, tek tuşla değişik kum kalınlıklarında kumlama yapabilen butik işler için tasarladığımız makinamız, müşterilerimizden büyük beğeni aldı.

Firma olarak geliştirdiğimiz strateji ile sektördeki diğer firmalara oranla daha az maliyetle daha kaliteli ürünler sunuyoruz. Huzur Makina vizyonu ve misyonuyla piyasada tanınan, metal sektörünün ihtiyaçlarına göre kendini devamlı geliştiren bir firmadır. Müşterilerimiz, bu yaklaşım ve sahip olduğumuz deneyimli ekibimizle çözüm noktasında en avantajlı ürün ve hizmetleri sunacağımızdan emin olsunlar. 25 yılık tecrübemizden aldığımız güç ve uzun vadeli çalışma anlayışımızla Türkiyenin her noktasına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bizleri farklı kılan en önemli unsur, müşteriye kaliteli ürün satmak ve ihtiyaç anında servis kadromuz ve yedek parça hizmetimizle 7 gün, 24 saat müşterinin sorununu gidermektir.

Ürünlerimiz.

- Farklı kumlama ihtiyaçları için değişik ebat ve ölçülerde Tamburlu ve askılı kumlama makinaları, (1,2 ya da 3 granül seçenekleri ile)

- Üretimlerinde filtrelemeye ihtiyaç duyan endüstri kollarında kumlama ve kumlanın dışında (çimento, gıda v.s.) az yer kaplayan ve yüksek perşormanslı filtre sistemleri,

Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı